Bize Uzak mısınız?

CafeBride olarak  İstanbul’daki mağazamıza gelemeyen özellikle Yurtdışındaki müşterilerimiz için geliştirdiğimiz sipariş alma yöntemi hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

 

Gelinlik siparişlerimizin olmazsa olmazı olan doğru ölçü alma ve alınan ölçüye göre hatasız en kaliteli ürünü yapma hedefi bizim için çok değerli ve önemlidir.

Bu sebeple ölçü alma konusunda siz uzaktan sipariş vermek isteyen ve maalesef İstanbul’a gelemeyen müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bu sistem çok faydalı olacaktır.

Ve daha da önemlisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çok büyük önem taşıyacaktır.

 

Siparişin üretimine başlamadan önce size, ölçü alınırken dikkat edilmesi gereken kurallar ve doldurulması gereken bir form ayrı bir email ile gönderilecektir.

Bu formu doldururken oluşacak soruları gidermek için hatta istenirse, ölçülerin nasıl alınması gerektiğini gösteren bir videoda paylaşılabilir.

 

Sipariş vermeye karar veren, modeli, detayları ve fiyatı netleşen müşterilerimizden işlemlere başlamadan önce toplam ücretin 50%’sini ön ödeme olarak yapmalarını rica ediyoruz.

Bu ödeme için bildireceğimiz ödeme yöntemlerinden birini tercih edebilirsiniz.

Siparişinizin istenilen tüm detaylarıyla bitirilmesinden sonra size sunulacak ürün fotolarıyla teyid etmeniz istenecek. Ve teyidiniz sonrası sipariş ettiğiniz ürününüz, kalan ödemenin yapılmasından sonra size kargo ile gönderilecek.

 

Kargo seçimiyle ilgili de size önden bilgi verilip, kargo ve ücreti konusunda bilgilendirileceksiniz.

 

Aklınıza takılan tüm diğer sorularınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

info@cafebride.com.tr

 

 

A: Muhtesip İskender Mah. Fevzi Paşa Cad. No:153/3 Fatih, İstanbul

T: 00 90 543 480 48 00